انرژی درمانی، از ظهور تا حضور

كه مطمئن شويم چه جاهايي از بيمار دچار مشكل شده است. از روشهاي علمي و مطمئن انرژي درماني اطلاعي ندارد. از سالها پيش مبحث انرژي درماني را با ترجمه كتابهاي در اين زمينه بصورت علمي و عملي به آن پرداختهاند. بصورت خودآگاه يا ناخودآگاه از طرف درستان يا دشمنان بسمت ما ارسال ميگردند، ما بايد خود را در برابر اينها محافظت كنيم. نتایجی که در این روش درمانی بدست می اید در افراد متفاوت است و این تجربیات بهبودی را نمیتوانیم به همه افراد بیمار بصورت یکسان تعمیم دهیم . این کتاب حاوی مطالب، نکات و روش های ارزشمندی در انرژی درمانی است که مطالعه آن را به شما عزیزان توصیه می کنیم. انرژی درمانی کانالهای مسدود شده بدن را باز کرده و موجب جریان انرژی بدن میشود. همچنین تلاش شده تا سازو کارهای بیوفیزیکی این پدیده را بشناسیم تا درمانگران آکاه بتوانند این حوزه های انرژی را درک کرده و آن را در راستای درمان بیماران تنظیم نمایند. انرژی درمانی عبارت است از دادن انرژی از سوی یک درمانگر به بیماری که دچار اختلال انرژی در بدن شده و بیمار گشته است. در رابطه با اعتقاد فرد با این روش درمانی باید بگویم که اعتقاد در واقع یک برنامه ریزی ذهنی برای فرد ایجاد میکند که همین برنامه ریزی عصبی شروع یک فرایند درمان است اما اینطور نیست که اگر فرد بیماری به این روش درمانی اعتقادی نداشته باشد نیجه ای نمیگیرد .

مسدود شدن چاکراها جریان انرزی را مختل کرده و با عث میشوند در نهایت منجر به عدم تعادل و ناهماهنگی شود که نتیجه ان بیماری جسم فیزیکی است .این انسداد چاکراها معمولا حاصل فشارهای عصبی و استرس و اظطراب میباشد . این علایم در واقع جزء فرایند بهبودی محسوب میشوند .سردرد و سرگیجه و شدید شدن بیماری در روزهای اول – جابجایی محل درد -تب- بی قراری- بی حوصلگی از جمله این عوامل هستند که همگی ناپایدار خواهند بود.من با تجربیات زیادی که در زمینه درمان بیماریهادارم در بسیاری از بیماران شاهد این علایم بوده ام و یا تغییرات محسوسی را گزارش کرده اند که این امر در روند بهبودی تاثیر چشمگیری دارد. پدیده ای که “کنستانتین “پزشک معروف هومیو پاتی به عنوان (قانون بهبود) یاد میکند.و همچنین پزشک المانی معروف “ه.ه.ک وگ” معتقد است که انرژی درمانی زمینه بازگشت و شدت علایم بیماری را فراهم میکند علایمی همچون تحلیل رفتن و بدخیمی که مراحلی از تخلیه میباشند که این مراحل تنها به سطح مادی و فیزیکی جسم خلاصه نمیشود و در بعد روحی و روانی و ذهنی شخص هم بوجود می اید .

پس از دریافت انرژی از طرف بیمار علایمی در بیمار ایجاد میشود که این علایم در واقع منطقی به نظر میرسد و از جمله قوانین زیست شناختی محسوب میشود و این علایم در تنظیم سیستم بدن بیمار نقش دارند بطوریکه سلولهای بدن بیمار از طریق این پدیده خود را با شرایط جدید وفق میدهند . انرژی چی که به عنوان انرژی حیاتی نیز معروف هست در همه کانال ها جریان دارد و به این طریق به تمام قسمت های بدن راه می یابد. اصل چهارم: اینکه انرژی، تاثیر درمانی دارد یا نه را ذکر کردیم، اما اینکه در فضاهای دیگر تاثیر دارد یا ندارد نیز قابل بحث است. در درون ما نیز انرژی شیمیایی، انرژی حرارتی، انرژی مکانیکی، انرژی بیولوژیکی، انرژی مغناطیسی و انرژی فیزیکی وجود دارد. مراکز انرژی در بدن که چاکرا نام دارند، کارشان جذب انرژیهای کیهانی و دادن آن به دیگران است. این نقاط بر روی م سيرهای ویژه حركت انرژی حياتی در بدن قرار دارند، و این عمل به منظور د ستيابی به سلامت و ارتقاء آن انجام می شود.انرژی حياتی بدن “چی” ناميده شده و مسيرهای مذكور “مریدین” نام دارند.

برنج قهوهای از غذاهای انرژی زا و یک آنتی اکسیدان فوق العاده است که سطح کلسترول، سلامت قلب، و حتی دیابت را کنترل میکند. به احتمال زیاد تنها با انجام یک جلسه درمانی بهبود در وضعیت سلامت بدنتان را تجربه خواهید کرد. این روش یک نیروی طبیعی است ضرری در بدن ایجاد نمیکند. اثر طب سوزنی در همراهی با روش باروری آزمایشگاهی (IVF) هم مثبت و هم منفی بودهاست. پاهایتان را کنار هم قرار داده و روی پایتان را کمی بکشید. بادام، به دلیل دارا بودن مواد مغذی مانند منیزیم و ویتامین B، که به بدن کمک میکنند تا غذا را به انرژی تبدیل کند، یک اسنک انرژی زای قوی است. متعادل سازی چاکراها در انرژی درمانی کمک زیادی به روند بهبودی میکند در بخشی از تکنیک های این شفای طبیعی به متعادل سازی چاکراها پرداخته میشود . همانطوریکه “افلاطون” می گوید(اگر خواستار شفای جسم هستید باید نخست ذهن را شفا بخشید)افکار مثبت یا منفی در صورت تجمیع تاثیرات چندین برابری را اعمال میکنند .

دیدگاهتان را بنویسید